piątek, 29 lipca 2016

Torebki od "LadyBag", czyli idealny dodatek dla każdej kobiety


  


 Hej ! Chciałabym dzis pokazać efekty pracy zaprezentowanej na sesji zdjęciowej. Tematyka niezwykle prosta, wszystkim kobietom doskonale znana, czyli torebki . Każda z nas ją posiada przynajmniej kilka-na kazdą okazję-do pracy, szkoły, na ślub, wesele, eleganckie wyjście, spotkanie z przyjaciółmi. Jak to mówią...prawidziwa kobieta powinna posiadać dobrze wypełnioną torebkę, w której niekoniecznie odrazu wszystko znajdziemy :)

Jeśli lubisz oryginalny styl, chcesz się wyróżniać- zapraszam Cię do świata Lady BagLadyBag to niewątpliwie kombinacja elegancji, wyszukanego stylu. Wszystkie torebki są ręczną robotą. Uwielbiam polski handmade! sama go wykonuję i za to daje Lady bag wielki plus !:) 
Jeśli chcesz zobaczyć moje ręcznie robione rzeczy, zapraszam do postu chociażby trampkowego :) KLIK

 Starannie wykonane, niezwykle oryginalne i ciekawe projekty toreb. Idealnie dopasowane do każdej kobiety, wygodne w noszeniu. 

 Osobiście uwielbiam duże torebki, w których mam swój cały kobiecy niezbędnik, albo inaczej mówiąc bałagan kobiecy :) zaczynając od malutkiej szminki, a kończąc na dużym notesie, czy też dużej butelce wody . Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Widać, że w każda torebkę włożyły dziewczyny dużo serca , pracy, przemyśleń. Niewątpliwie nie jest to kolejna chińska masówka. Trzymam za LadyBag kciuki, widać ogromny potencjał. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak ogromną precyzją i jednocześnie oryginalnością wykonania.


fot.Jacek Korczak
torebki : Lady Bag Instagram , Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz