sobota, 30 lipca 2016

Czerwony, wyrazisty lakier hybrydowy i białe ręcznie wykonane zdobienia.

  Zatęskniłam za długimi paznokciami i czerwonym kolorem. Dość długo testowałam na paznokciach inne kolory - w większości pastelowe , a także Nail art ,szczegółowej mówiąc stemplowanie paznokci. O stemplowaniu pisałam w poprzednich postach,odsyłam do nich :) KLIK. Lakier hybrydowy firmy EM Nail był moim pierwszym lakierem z serii hybryd. Wiedziałam, że nie może w mojej palecie barw zabraknąć czerwieni. Numer z palety barw EM Nail to 6. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć :) jest naprawdę mocno wyrazisty , jednakże jak dla mnie powinien być trochę gęstszy. Potrzebuje 3 wartsw aby nie było prześwitów. W przypadku innych kolorów nawet 4:(. Moimi ulubiencami są hybrydy od AllePaznokcie,ntn i lakiery zakupione na Allegro za kilka złotych. Już niebawem napisze o nich więcej słów .
Nailart jest coraz bardziej popularny wśród kobiet,s stylistek. Przy odrobinie.kreatywności i zdolności manualnych można wyczarować cuda :)

Ja dziś postawilam na klasę i elegancję, czerwony kolor jest do tego idealny. Po prawidłowym wykonaniu manicure hybrydowego zmatowilam blokiem polerskim paznokcie, na których chciałam mieć wzorki, następnie przystąpiłam do narysowania wzoru. Zapewne nasuwa się pytanie czym to rysowałam. Jest to zwykły żelowy długopis firmy Pentel w kolorze białym. Możemy tak naprawdę zakupić rapidograf  ,jednak jest to już droższa impreza. Po dokładnym wyschnięciu utrwalamy top coat. Ja użyłam essence glass shine. Równie dobrze możemy używać top coat do lakieru hybrydowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz